rok od - do
|
student, škola, obec
|
???? - ????
|
Sequensová Jana, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
???? - ????
|
Waller Tomáš, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
???? - ????
|
Žufánková Veronika, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1966 - 1970
|
Severová Josefína, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1967 - 1969
|
Šumíčková Danuše, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1968 - 1982
|
Škrášek Lubor, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1971 - 1972
|
Takáčová Hedviga, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1971 - 1975
|
Wallerová Dagmar, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1972 - 1976
|
Burešová Jana, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1973 - 1977
|
Hájková Břečková Alena, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1973 - 1976
|
Bloudek Bohdan, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1974 - 1978
|
Štolúnová-Banduričová Vlasta, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1975 - 1979
|
Kunčarová Věra, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), keramika
|
1975 - 1979
|
Nešporová Zuzana, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1976 - 1980
|
Trubačíková Červinková Jana, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1977 - 1978
|
Koštuřík Miroslav, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1977 - 1981
|
Konopásek Jan, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1977 - 1981
|
Štěpaníková Bronislava, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1977 - 1981
|
Stuchlíková Katrin, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1977 - 1981
|
Holbíková Jana, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1978 - 1982
|
Hankeová Alena, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1978 - 1982
|
Hanák Karel, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1978 - 1983
|
Grigorov Petr, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1978 - 1982
|
Klinkovská Hana, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1978 - 1982
|
Petráková Blanka, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1979 - 1983
|
Bednárková Jana, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1979 - 1984
|
Tesařová Martina, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1979 - 1983
|
Hájek Přemysl, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1979 - 1983
|
Hlaváčková Jolana, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1980 - 1984
|
Holíková Lenka, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1980 - 1985
|
Cossmann Karin, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1980 - 1984
|
Tejkal Pavel, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1980 - 1984
|
Bárová Radmila, *1966, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1980 - 1984
|
Chvátalová Itczová Denisa, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1981 - 1985
|
Chytková Naděžda, *1967, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1982 - 1986
|
Jakeš Michal, *1967, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1982 - 1985
|
Hlaváčová Iva, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1983 - 1987
|
Bělíková Ilona, *1968, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1983 - 1987
|
Úředníček Zbyněk, *1969, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1983 - 1987
|
Široňová Jana, *1969, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1983 - 1987
|
Dimitrova Zdeňka, *1967, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1983 - 1987
|
Hlušičková Fingerová Helena, *1968, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1984 - 1988
|
Hrabalová Smetanová Dagmar, *1969, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1984 - 1988
|
Turner Dita, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1984 - 1988
|
Tvrdoňová Jana, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1985 - 1989
|
Matej Roman, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), zpracování keramiky
|
1985 - 1989
|
Ševčíková Věra, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), keramika
|
1985 - 1989
|
Sabaková Diana, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1985 - 1989
|
Hlušička Jiří, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1985 - 1989
|
Koňáříková Radmila, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1985 - 1989
|
Gajdoš Michal, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1986 - 1990
|
Dordová Markéta, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1987 - 1991
|
Glosová Renata, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1987 - 1991
|
Gurková Kateřina, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1988 - 1992
|
Milotová Veonika, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1988 - 1992
|
Vráblík Marek, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1988 - 1992
|
Absolonová Michaela, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1989 - 1993
|
Nuhlíčková Adéla, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1989 - 1993
|
Foukalová Michaela, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1989 - 1993
|
Slezáková Josefína, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1989 - 1993
|
Dobeš Libor, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1990 - 1994
|
Macenaurová Jana, *1976, 1. střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1990 - 1994
|
Macáková Světlana, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1990 - 1994
|
Col Rudolf, *1902, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1990 - 1994
|
Holubová Evženie, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1990 - 1994
|
Bravenec Lukáš, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1990 - 1994
|
Goddard Iveta, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1990 - 1994
|
Havlíčková Monika, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1991 - 1995
|
Kovácsová Petra, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1991 - 1995
|
Syslová Eva, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1991 - 1995
|
Ciprysová Kateřina, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1992 - 1994
|
Halušková Marcela, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1992 - 1996
|
Hniličková Lucie, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1992 - 1996
|
Stodůlková Eva, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1992 - 1995
|
Loprais Miroslav, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), zpracování keramiky
|
1992 - 1996
|
Krátký Vladimír, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1992 - 1996
|
Gontkovská Andrea, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1993 - 1997
|
Huťečková Monika, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1993 - 1997
|
Cholastová Iva, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1993 - 1997
|
Benedík Jan, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1993 - 1997
|
Švejdová Dita, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1993 - 1997
|
Vlachynská Jana, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1993 - 1997
|
Boudová Barbora, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1994 - 1998
|
Daňková Pavla, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1994 - 1998
|
Selingerová Veronika, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1994 - 1998
|
Kozelská Lucie, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), figurální sochařství
|
1994 - 1998
|
Čermáková Sára, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1995 - 1999
|
Šteffková Radmila, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1995 - 1999
|
Cejpková Hana, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1996 - 1998
|
Dostálová Martina, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1996 - 2000
|
Horák Hynek, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1996 - 2000
|
Blažková Jana, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1997 - 2001
|
Hvězdová Romana, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1997 - 1998
|
Kopřiva Michal, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), keramika
|
1997 - 2000
|
Vyroubalová Anna, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1997 - 2000
|
Čechmánková Iva, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1997 - 2001
|
Večeřová Barbora, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1997 - 2000
|
Sáňková Mariana, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), zpracování keramiky
|
1998 - 2002
|
Koutná Milana, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1998 - 2002
|
Hořavová Olga, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1998 - 2002
|
Hodonská Jana, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1999 - 2003
|
Hnátková Kateřina, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1999 - 2003
|
Volná Adéla, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1999 - 2003
|
Grebeníček Martin, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1999 - 2003
|
Doleželová Hana, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1999 - 2003
|
Soukupová Michaela, *1984, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1999 - 2003
|
Hutařová Barbora, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
2002 - 2004
|
Vachunová Pavla, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|